HAKKIMIZDA

Sektördeki faaliyetlerine 1965 yılında kömür ocağı işletmeciliği, nakliyecilik, inşaat ve taahhüt işleriyle başlayan kurucumuz Şehmus ŞAHİN 1984 yılında ŞAHİNLER İnşaat Madencilik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.'ni kurarak Şahinler İnşaat Grubunun kurumsal statüye geçmesini sağlamıştır.

Şahinler İnşaat Grubu kurumsal statüye geçtiği 1984 yılından beri çalışma hayatında daima güveni ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma ilkesiyle faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Şahinler İnşaat Grubu sektördeki faaliyet süresince kendini her bakımdan geliştirerek, modern teknoloji ile donatılan makine parkı - ekipman alt yapısı ve konusunda uzman teknik kadrosuyla hizmetlerine devam etmiştir. Özellikle yol, köprü, bina ve üst yapı inşaatları, tünel, atık su ve içme suyu arıtma tesisleri, liman ve balıkçı barınağı inşaatı gibi taahhüt işlerinin yanında uluslararası taşımacılık hizmetleri de vererek konusunda uzmanlaşmıştır.

Şahinler İnşaat Grubu yurtiçinde ve yurtdışındaki taahhütlerini başarılı bir şekilde ve çalışma ilkelerinden ödün vermeden sürdürmekte ülke ekonomisine faydalı olmaya devam etmektedir. Şahinler İnşaat Grubu hizmet verdiği sektörde çalışma ilkelerinin yanında ISO kalite yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, işçi sağlığı ve iş güvenliği sistemi standartlarına uygun çalışma yaparak sektörde hak ettiği üst sıralardaki yerini almıştır.

+90 312 437 64 42
+90 312 437 64 44 (fax)

Uğur Mumcu Caddesi 82/5
06700 G.O.P. - Çankaya  / ANKARA